2601 Sınıfı Kasım Ayı Bülteni

This Post Has 8 Comments

 1. Sedat TAKICI

  Felsefeye giriş ünitesi bitirilip örnek sorularla pekiştirme işlemi yapılarak ders anlatımı gerçekleştirilmiştir.

 2. Bülent Aydın

  Coğrafi konum konusu tamamlandı. Cözel konum ve matematik konum üzerinde çıkması muhtemel sorular değerlendirildi. Soru bankasından ödev berildi. Dünyanın şekli ve hareketlerikınusuna girildi. Dünyanın şeklinin sonuçları konusu kısmına kadar olan yer tamamlandı.

 3. Ümit Coşgun (Tarih)

  İlkçağda Medeniyet Havzaları ünitesi içerisinde yer alan Mezopotamya ve Anadolu Uygarlıkları konuları işlendi.

 4. KÖKSAL SEZGIN

  Modals konusu anlatilti. Tum testler bitirildi. Consoludation test 1ve 2 çozuldu. Islenen konularin tekrari yapulfi. Gelecek hafta Active pasdive konusuna başlanacak.

 5. Soner Boyacıoğlu

  1. Kargo daki bütün materyaller bu ay bitmiş oldu. Do&Check 1 – Practice Test 1- Skills Test 1-2, Reading Test 1 ile 10 arası (20 paragraf). Çıkmış sorulardan örnek çözüldü.

 6. Matematik

  Kasım Ayı içinde Sayılar konusunu anlatan1 nolu föyümüze ait ufak tekrarlar yaptık ve 2 nolu fasikülümüze giriş yaptık. İşlenen konuları gerek test, gerek geçmiş yıllarda sorulmuş YGS-TYT-AYT soruları,gerekse etkili test teknikleri kullanarak öğrencilerimize anlatımını yaptık.Ayrıca dağıttığımız yaprak testlerle beraber konuları iyice pekiştirdik.
  İşlenilen ve tekrar edilen Konular ise şöyledir:

  Ardışık Sayılar
  Faktöriyel
  Sayı Basamakları
  Bölme İşlemi
  Bölünebilme Kuralları

 7. Erhan Çelik - Türkçe

  Kasım ayı boyunca “Cümle Anlam – Anlatım yöntemleri” konuları bitirildi. Fasikül 2-3-4 te yer alan tüm pekiştirme soruları öğrencilere çözüldü. Soru bankası 2-3-4te konuyla ilgili soruların çözülmesi öğrencilerden istendi. Hafta içi etütlerde Cümle Anlam konusu tekrar edildi.

 8. İngilizce 3

  Kelime derslerinde her bölümün partlarından kahoot hazırlanıp soruları çözüldü. Session 1 Part1-2-3 kelimelerinden quiz hazırlandı. Sınavda çıkan en çok kelimeler ve Vocabulary Initial kitabından seçilen kelimeler ile ilgili bireysel ödevlendirmeler yapıldı.

Bir cevap yazın