3701 Sınıfı Kasım Ayı Bülteni

This Post Has 6 Comments

 1. Sedat TAKICI

  Varlık felsefesinin genel özellikleri,varlığı bilime göre ve felsefeye göre karşılığı,varlığı ideal ve reel olarak değerlendirilmesi ve var olup olmadığı konusunu sorularla pekistirerek ders anlatımı gerçekleştirilmiştir.

 2. Matematik

  Kasım Ayı içinde Sayılar konusunu anlatan 2 nolu föyümüzü bitirdik ve 2 nolu fasiküle ait ufak tekrarlar yaptık. İşlenen konuları gerek test, gerek geçmiş yıllarda sorulmuş YGS-TYT-AYT soruları,gerekse etkili test teknikleri kullanarak öğrencilerimize anlatımını yaptık.Ayrıca dağıttığımız yaprak testlerle beraber konuları iyice pekiştirdik.
  İşlenilen ve tekrar edilen Konular ise şöyledir:

  Günlük Hayatta Periyodik Olarak Tekrar Eden Problemler
  Rasyonel Sayılar
  Ondalıklı Sayılar

 3. Soner Boyacıoğlu

  İngilizce Konu Anlatımı (Grammar)
  1. Kargo bu ay komple bitti. Konular; Pronouns, Tenses, Modals, Passives & Causatives ve konular ile alakalı bütün testler yapıldı. Conjunctions (Bağlaçlar konusuna başlandı.)

 4. Bülent Aydın

  Harita bilgisi konusu tamamlandı. Konuya ilişkin soru bankamızdan ve konu anlatımlı kitabımızdaki fasikül bitirme testleri ödev olarak verildi. Geçmiş yıllarda sınavlarda çıkan sorular gösterildi neler çıkabileceği noktasında değerlendirmeler yapıldı.
  İklim bilgisi konusundan Atmosfer ve sıcaklık konusu işlendi, örnek sorular derslerde çözüldü ve konu testleri ödev verildi, basınç ve rüzgarlar konularına giriş yapıldı.

 5. Sema

  SEMA SAĞLAM 28 KAS 2020
  Kasım ayında 3.fasiküle ait TÜRK/İSLAM TARİHİ ÜNİTESİ işlendi.Üniteyle ilgili pekiştirme soruları ve üniversite de konuyla ilgili çıkmış sorular çözüldü.Üniteyle ilgili testler ödev verildi.

 6. Yağmur

  Yazım Kuralları, Noktalama İşaretleri konusu bitirildi. Konularla ilgili örnek sorular çözüldü, öğrencilere soru bankasından ödevi verilip kontrol edildi. Sözcük Yapısı konusuna giriş yapıldı.

Bir cevap yazın